Lipcowe posiedzenie Zarządu Fundacji

22 lipca odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Fundacji. Poza sprawami bieżącymi, takimi jak: zakończony właśnie plener Ceramiczny (relacja już wkrótce), rozpoczynające się w najbliższy weekend warsztaty szkutnicze „Budujemy dobre łodzie” czy czekający nas rejs, omówione zostały też projekty, których realizacja jest dopiero planowana .
Do najistotniejszych poruszonych problemów należały:

1. współpraca międzynarodowa Fundacji i pozyskiwanie zagranicznych partnerów do realizacji projektów w Dobrem i okolicach. Chcemy by zbliżająca się wizyta w Bergen, zgodnie z pierwotną ideą, była wykorzystana do zainicjowania współpracy partnerem z Norwegii.

2. nawiązywanie kontaktów z krajowymi organizacjami zajmującymi się rozwojem lokalnym i animacją społeczno-kulturalną. Dążymy do podpisania porozumienia o współpracy z jedną z największych polskich organizacji działających na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnych. O pracach nad tym dokumentem będziemy informować na bieżąco.

3. prowadzenie polityki informacyjnej Zarządu. Staramy się ciągle ulepszać narzędzia komunikowania o prowadzonych pracach. Dotychczas nie była to nasza najsilniejsza strona, ale wsłuchując się w uwagi i komentarze, staramy się to zmieniać. Dzięki staraniom Kuby Bartosiaka (Rada Fundacji) ożył profil Fundacji w serwisie www.facebook.com/fundacjanadobre. Staramy się również nieustająco rozwijać tę stronę.

Członkom Rady przypominamy o wynikającym z Regulaminów Pracy Zarządu i Rady, prawie do wglądu w przygotowywane przez Zarząd dokumenty wewnętrzne Fundacji, w tym do protokołów z posiedzeń organów statutowych. E-mail Zarządu: nadobre@op.pl

W najbliższym czasie planowane jest specjalne posiedzenie Zarządu poświecone działalności gospodarczej Fundacji. Kolejne z obowiązkowych, comiesięcznych posiedzeń odbędzie się zapewne dopiero po powrocie z rejsu, czyli w ostatnim tygodniu sierpnia.

Michał Bargielski

Przekaż Dobre Wiadomości:

Komentarze:

comments

5 thoughts on “Lipcowe posiedzenie Zarządu Fundacji

 1. ブログの内容、楽しく読ませていただきました!ありがとうございます。
  もしよかったら私のサイトにも遊びに来てくださいね。

  僕の「いけにえと雪のセツナ」の攻略サイトです。
  自分の4コママンガも書いています。ぜひ来てください~^^

 2. With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism
  or copyright violation? My site has a lot of exclusive content I’ve either
  created myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the internet
  without my authorization. Do you know any solutions to help stop content from being stolen? I’d definitely appreciate it.

 3. A viewer гecently asked thе Savings Mama һow becomіng a mystery shopper, аs աell аѕ іn tҺe ordeг of tһіѕ mߋnth,
  sɦe telⅼѕ һow to you.

 4. For example, if there is a tall building or structure in Angry Birds, you should be inclined to attack the point
  where the weight rest’s on, or the weak point of the structure.
  However, in order to Play Angry Birds Online; the smart phone is
  to be held sideways which makes the movement and the maneuver
  much simpler since the phone functions as a joystick in a game.
  properly, you will have to ask the ten million people
  who have downloaded the game, four million of those people paid 99 cents for it.

Leave a Comment